Sparkle

ITCloud yaptığı yatırımları alanında uzman kurumlar ile birleştirerek müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

ITCloud tüm cloud alt yapısını en iyi çözümü sunmak adına, alanında en iyi olan Sparkle / İtalya Telekom’un alt yapısında barındırmaktadır.

Telecom Italia Sparkle Hakkında

MedNautilus, deniz altından döşediği yeni fiber optik kablo ağı ile Türkiye’yi Avrupa ve dünyaya bağlıyor. MedNautilus, Türkiye’nin ilk özel uluslararası denizaltı kablo sisteminin Atina-İstanbul bağlantısını tamamlayarak İstanbul’u dünyaya bağlıyor. Akdeniz Bölgesi’nin en büyük özel iletişim ağına sahip olan MedNautilus’un yeni kablo ağı, Türkiye’nin uluslararası iletişim altyapısının güvenilirliğini ve kapasitesini önemli ölçüde yükseltip daha da güçlendiriyor.

İstanbul’un Hızlı ve Güvenli İnternet Altyapı İhtiyacı Yeni Kablo Ağı ile Karşılandı

Türkiye’yi Avrupa’ya bağlayan ve İstanbul’daki internet bağlantısını hem daha hızlı, hem de daha güvenli bir hale getiren proje hakkında Telecom Italia Sparkle CEO’su Paolo Ferrari “İstanbul dünyanın sayılı finans merkezlerinden biri olma yolunda ilerliyor. Yeni Atina-İstanbul denizaltı fiber optik kablo ağımız, İstanbul’u Bükreş ve Budapeşte üzerinden Viyana’ya bağlayan karasal fiber optik ağımızın kapasitesini ve yedekliliğini daha da güçlendirerek İstanbul’un dünya ile olan iletişimini daha da güvenli kılıyor” dedi.

ITCLOUD BULUT HİZMETLERİ

En İyi Çözümü Bulmak için Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Dilediğiniz zaman bize ulaşarak uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.